Elit Makina

ÜRÜNLER

ELEKTROSTATİK CORONA VE TRİBO TOZ BOYA CİHAZLARI

Cover 1207 Corona ve Tribo Toz boya cihazları gerek kullanım kolaylığı, gerekse dayanıklılığı açısından son derece kaliteli boya yapabileceğiniz elektrostatik toz boya cihazlarıdır.Sarf malzeme temini ve teknik destek konusunda sizleri memnun edecek ve yıllarca kullanabileceğiniz bir üründür.

 

TOZ BOYA FIRINLARI

Teknolojinin her geçen gün yenilendiği dünyamızda,kalitesinden ödün vermeden üretilen toz boya fırınlarımız,sarfiyat kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı açısından rakipleri arasında ön sıralara gelerek başarı elde etmiştir.Minimum sarfiyat, maksimum üretim ilke edinilerek üretimi yapılmaktadır.

 

TOZ BOYA KABİNLERİ

a) Manuel toz boya kabinleri

Manuel toz boya kabinleri, boya sızdırmazlığı ve boyanın tekrar geri kazanımı ile başarısını göstermiş, çalışılacak ortama ve boyanılacak malzemeye aynı zamanda kapasiteye bağlı olarak, istenilen ölçülerde imalatını gerçekleştirmekteyiz.

 

b) Otomatik toz boya kabinleri

Otomatik toz boya kabinleri boya sızdırmazlığı ve boyanın tekrar kazanılması konusunda özenle projelendirilip hazırlanmıştır.Bunun yanı sıra daha hızlı ve kaliteli bir toz boya uygulaması sağlamaktadır.Kartuş filtreli,bez filtreli ve multisiklonlu olarak üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

KONVEYÖRLÜ TOZ BOYAMA SİSTEMLERİ

Konveyörlü uygulama sistemi,otomatik ve manuel boyama sistemlerinde kullanabileceğiniz bir sistem olup daha az insan gücü ile çok daha fazla üretim yapılabilmektedir.Boyanacak parça boyutlarına ve özelliğine bağlı olarak farklı projeler uygulanabilmektedir.Uygun olan konveyör sistemi ancak sistemi gerçekleştirmek istediğimiz alana,mühendislerimizin yapacağı tespitten uygun olan proje görüşlerinize sunularak birlikte karar verilir.

 

 

 

Telefonlarımız: +90 216 459 60 85/+90 216 459 62 47

www.elitmak.com